Komachi Heinrich Miyamae is a personaje principal character from Tarareba known for cadera / pasado de cadera rosa hair and azul eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 76468 |
|---|---|
| Nombre | Komachi Heinrich Miyamae |
| Other Names | 宮前・ハインリッヒ・小町 (みやまえ・―・こまち) |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Tarareba |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Yuko Gibu, 儀武ゆう子, ぎぶ ゆうこ |
| Etiquetas | school uniform, knee highs, hairbow |
| Personalidad | |
| Birthday | January 10 |
| Sign | Capricorn ♑ |
| Height | 155cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
1 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Komachi Heinrich Miyamae
Perfil
Komachi Heinrich Miyamae is a character from Tarareba.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Rosa hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Rosa | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| RollingStationCubie joined |
SKyongmania faved Hototogisu
|
15 
Facebook 
Tarareba
SKyongmania faved