|
☰ Links
|
|
| ID | 76524 |
|---|---|
| Nombre | Yurika Toba |
| Other Names | 鳥羽 優里香 (とば ゆりか) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Hataraku Otona no Ren'ai Jijou |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Ryouko Tezuka, 手塚りょうこ, てづか りょうこ |
| Etiquetas | ponytail |
| Personalidad | |
| Height | 160cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 88cm |
| Birthday | November 11 |
| Sign | Scorpio ♏ |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yurika Toba
Perfil
Anime girl Yurika Toba is a character from Hataraku Otona no Ren'ai Jijou.
They have been indexed as Femenino Adulto with Azul eyes and Gris hair that is Al Pecho length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Gris | |
| Largo de Cabello | Al Pecho | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| fsdfsdfsdfs joined |
8
Facebook 
Hataraku Otona no Ren'ai Jijou