|
☰ Links
|
|
| ID | 77029 |
|---|---|
| Nombre | Yukari Yagami |
| Other Names | 八神 ゆかり (やがみ ゆかり) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Koukan no Toriko-tachi... |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | skirt |
| Personalidad | |
| Age | 27 |
| Height | 167cm |
| Weight | 54kg |
| Bust | 89cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yukari Yagami
Perfil
Anime girl Yukari Yagami is a character from Koukan no Toriko-tachi....
They have been indexed as Femenino Adulto with Rojo eyes and Púrpura hair that is Al Pecho length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rojo | |
| Color de Cabello | Púrpura | |
| Largo de Cabello | Al Pecho | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Ciccia joined |
| Vgfan98 joined |

Facebook 
Koukan no Toriko-tachi...