|
☰ Links
|
|
| ID | 79174 |
|---|---|
| Nombre | Alice Nonoyama |
| Other Names | 野々山 有栖 |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Lingeries |
| Tipo de Medio | ova |
| Expresado Por | Minami Hokuto, 北都南, ほくと みなみ |
| Etiquetas | garter belt, high heels, stockings |
| Personalidad | |
| Height | 165cm |
| Bust | 93cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 91cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Alice Nonoyama
Perfil
Anime girl Alice Nonoyama is a character from Lingeries.
They have been indexed as Femenino Adulto with Azul eyes and Rubio / Amarillo hair that is Al Pecho length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Al Pecho | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
SilverWolfKing rated The Testament of Sister New Devil BURST ★★
|
4
4
Facebook 
Lingeries
SilverWolfKing rated