|
☰ Links
|
|
| ID | 80730 |
|---|---|
| Nombre | Koharu Fukunaga |
| Other Names | 福永 こはる |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Kyonyuu Reijou MC Gakuen |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Miyako Kotatsu, , こたつ みやこ |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 152cm |
| Bust | 104cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 92cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Koharu Fukunaga
Perfil
Anime girl Koharu Fukunaga is a character from Kyonyuu Reijou MC Gakuen.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Púrpura eyes and Marrón hair that is Al Cuello length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Al Cuello | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
18
13
Facebook 
Kyonyuu Reijou MC Gakuen