Hatsune Fukigami is a personaje principal character from Sakura no Mori † Dreamers known for hasta los hombros rosa hair and azul eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 80917 |
|---|---|
| Nombre | Hatsune Fukigami |
| Other Names | 吹上 初音 (ふきがみ はつね) |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Sakura no Mori † Dreamers |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Sayaka Matsuyama, 松山 紗香, まつやま さやか |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 152cm |
| Bust | 79cm |
| Waist | 51cm |
| Hip | 81cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hatsune Fukigami
Perfil
Hatsune Fukigami is a character from Sakura no Mori † Dreamers.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Rosa hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Rosa | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Luigi9mario joined |
8
5
Facebook 
Sakura no Mori † Dreamers