|
☰ Links
|
|
| ID | 82220 |
|---|---|
| Nombre | Shizue Nijou |
| Other Names | 二条 静恵 |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Spooky Pregnant School |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Yokote Kumiko, 横手 久美子, |
| Etiquetas | mole, v bangs, bun, choker, earrings |
| Personalidad | |
| Height | 172cm |
| Bust | 95cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 92cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Shizue Nijou
Perfil
Anime girl Shizue Nijou is a character from Spooky Pregnant School.
They have been indexed as Femenino Adulto with Azul eyes and Rubio / Amarillo hair that is Cabello recogido / indeterminado length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Cabello recogido / indeterminado | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
SK071 rated Slayers ★★★★★
|
18
15
Facebook 
Spooky Pregnant School
SK071 rated