|
☰ Links
|
|
| ID | 83232 |
|---|---|
| Nombre | Kaede Gokyou |
| Other Names | 御橋 楓 (ごきょう かえで) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Otoshiya: The Degenerator |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Bust | 86cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 83cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kaede Gokyou
Perfil
Anime girl Kaede Gokyou is a character from Otoshiya: The Degenerator.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Naranja eyes and Naranja hair that is Al Cuello length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Naranja | |
| Color de Cabello | Naranja | |
| Largo de Cabello | Al Cuello | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
18
13
Facebook 
Otoshiya: The Degenerator