|
☰ Links
|
|
| ID | 83429 |
|---|---|
| Nombre | Azusa Mikage |
| Other Names | 御影 梓 (みかげ あずさ) |
| Role | Protagonista |
| Primary Assignment | Female Ninja Azusa vs Orc ~Climax! Interspecies R*pe Battle!~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Mizuki Yamaguchi, 山口瑞樹, やまぐち みずき |
| Etiquetas | ponytail |
| Personalidad | |
| Height | 161cm |
| Bust | 92cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Azusa Mikage
Perfil
Anime girl Azusa Mikage is a character from Female Ninja Azusa vs Orc ~Climax! Interspecies R*pe Battle!~.
They have been indexed as Femenino Adulto with Marrón eyes and Púrpura hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Marrón | |
| Color de Cabello | Púrpura | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Female Ninja Azusa vs Orc ~Climax! Interspecies R*pe Battle!~ (2017)
Onna Ninja Azusa vs Orc 3 (2019)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| fsdfsdfsdfs joined |
2
6
33
Facebook 