|
☰ Links
|
|
| ID | 83478 |
|---|---|
| Nombre | Mikan Mononashi |
| Other Names | 百梨 蜜柑 (ももなし みかん) |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Niizuma Fuwa Toro Iyarashi Este Mainichi ga H na Lucky × Trouble × Happening |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Sayaka Matsuyama, 松山 紗香, まつやま さやか |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Birthday | November 11 |
| Sign | Scorpio ♏ |
| Bust | 85cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 81cm |
| Blood Type | A |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mikan Mononashi
Perfil
Anime girl Mikan Mononashi is a character from Niizuma Fuwa Toro Iyarashi Este Mainichi ga H na Lucky × Trouble × Happening.
They have been indexed as Femenino Adulto with Púrpura eyes and Borgoña hair that is A las Orejas length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Borgoña | |
| Largo de Cabello | A las Orejas | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Marine A Go-Go
|
72
12
Facebook 
Niizuma Fuwa Toro Iyarashi Este Mainichi ga H na Lucky × Trouble × Happening
SKyongmania faved