Nako Yuki is a sin clasificar character from Konneko known for cadera / pasado de cadera púrpura hair and verde eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 839 |
|---|---|
| Nombre | Nako Yuki |
| Other Names | 悠木菜子(ゆうき なこ), Nako Yuuki |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Konneko |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | braid, turtleneck, ribbon |
| Personalidad | |
| Height | 158cm |
| Bust | 83cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 85cm |
| Blood Type | O |
| Birthday | May 28 |
| Sign | Gemini ♊ |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Nako Yuki
Perfil
Nako Yuki is a character from Konneko.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Verde eyes and Púrpura hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Verde | |
| Color de Cabello | Púrpura | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Chromie joined |
| yARRA joined |

Facebook 
Konneko