|
☰ Links
|
|
| ID | 84457 |
|---|---|
| Nombre | Yuuki Sakogawa |
| Other Names | 迫川 悠生 |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Venus Resort: Kyonyuu Rankou Island |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Mashiro Kazahana, 風花ましろ, かざはな ましろ |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 168cm |
| Weight | 54cm |
| Bust | 95cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 91cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuuki Sakogawa
Perfil
Anime girl Yuuki Sakogawa is a character from Venus Resort: Kyonyuu Rankou Island.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Azul hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Azul | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| gore joined |
5
4
Facebook 
Venus Resort: Kyonyuu Rankou Island