|
☰ Links
|
|
| ID | 84608 |
|---|---|
| Nombre | Tamayo Oka |
| Other Names | 丘 珠代 |
| Role | Personaje Secundario |
| Primary Assignment | Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Miyu Kazuki, 上月みゆ, かづき みゆ |
| Etiquetas | detached sleeves, mini skirt, crop top, ahoge |
| Personalidad | |
| Height | 162cm |
| Bust | 114cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Tamayo Oka
Perfil
Anime girl Tamayo Oka is a character from Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen.
They have been indexed as Femenino Adulto with Rosa eyes and Púrpura hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rosa | |
| Color de Cabello | Púrpura | (Azul) |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
SilverWolfKing rated Code Geass: Lelouch of the Rebellion ★★★★
|
1
68
34
Facebook 
Honoo no Haramase (series)
Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen
SilverWolfKing rated