Kaoru Kafuuin appears in Nettou! Harenchi Undoukai! ~Ase Dase, Koe Dase, Seishi Dase~ as a sin clasificar character with al cuello verde hair and azul eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 85115 |
|---|---|
| Nombre | Kaoru Kafuuin |
| Other Names | 華風院 薫 (かふういん かおる) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Nettou! Harenchi Undoukai! ~Ase Dase, Koe Dase, Seishi Dase~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 159cm |
| Bust | 99cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 94cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kaoru Kafuuin
Perfil
Kaoru Kafuuin is a character from Nettou! Harenchi Undoukai! ~Ase Dase, Koe Dase, Seishi Dase~.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Verde hair that is Al Cuello length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Verde | |
| Largo de Cabello | Al Cuello | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Nettou! Harenchi Undoukai! ~Ase Dase, Koe Dase, Seishi Dase~