Alicia Costa appears in Yareruko! Densha Ecchi as a sin clasificar character with hasta los hombros rubio / amarillo hair and azul eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 85166 |
|---|---|
| Nombre | Alicia Costa |
| Other Names | アリシア・コスタ |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Yareruko! Densha Ecchi |
| Tipo de Medio | ova |
| Expresado Por | Tomoe Jinbo, 神保巴, じんぼ ともえ |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Bust | 108cm |
| Waist | 64cm |
| Hip | 110cm |
Menu
|
|
| Day | |
1 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
1 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
1 Character of the Month nominations |
|
Alicia Costa
Perfil
Alicia Costa is a character from Yareruko! Densha Ecchi.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Rubio / Amarillo hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| blonda joined |
1 
Facebook 
Yareruko! Densha Ecchi