|
☰ Links
|
|
| ID | 85340 |
|---|---|
| Nombre | Koharu Onodera |
| Other Names | 小野寺 小春 (おのでら こはる) |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Love, Vampire Flowers |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Hotori Asami, , あさみ ほとり |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Birthday | April 18 |
| Sign | Aries ♈ |
| Height | 146cm |
| Bust | 70cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 71cm |
| Blood Type | A |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Koharu Onodera
Perfil
Anime girl Koharu Onodera is a character from Love, Vampire Flowers.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Verde eyes and Azul hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Verde | |
| Color de Cabello | Azul | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Scaripe joined |

Facebook 
Love, Vampire Flowers