|
☰ Links
|
|
| ID | 87496 |
|---|---|
| Nombre | Mikage Kouma |
| Other Names | 紅魔 御影(こうま みかげ) |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Imadoki Battle Fantasy ~Yuusha to Maou no Dousei Seikatsu~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Yumi Yumiya, 湯宮由海, ゆみや ゆみ |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 158cm |
| Bust | 92cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mikage Kouma
Perfil
Anime girl Mikage Kouma is a character from Imadoki Battle Fantasy ~Yuusha to Maou no Dousei Seikatsu~.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Naranja eyes and Rubio / Amarillo hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Naranja | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
6
Facebook 
Imadoki Battle Fantasy ~Yuusha to Maou no Dousei Seikatsu~