☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 87498 |
|---|---|
| Nombre | Mito Inohaya |
| Other Names | 猪早 美都(いのはや みと) |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Imadoki Battle Fantasy ~Yuusha to Maou no Dousei Seikatsu~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Maya Sugisawa, 杉澤摩耶, すぎさわ まや |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 150cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 78cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mito Inohaya
Perfil
Anime girl Mito Inohaya is a character from Imadoki Battle Fantasy ~Yuusha to Maou no Dousei Seikatsu~.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Púrpura eyes and Verde hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Verde | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.

Facebook 

Imadoki Battle Fantasy ~Yuusha to Maou no Dousei Seikatsu~