Yuzu Miyamori appears in Mell Kiss as a personaje principal character with al cuello marrón hair and marrón eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 89144 |
|---|---|
| Nombre | Yuzu Miyamori |
| Other Names | 宮森 ゆず(みやもり ゆず) |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Mell Kiss |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Marie Miyake, 三宅麻理恵, みやけ まりえ |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 155cm |
| Weight | 52kg |
| Bust | 90cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuzu Miyamori
Perfil
Yuzu Miyamori is a character from Mell Kiss.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Marrón eyes and Marrón hair that is Al Cuello length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Marrón | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Al Cuello | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Mell Kiss