Artemis appears in Kyonyuu Fantasy 3 if -Artemis no Ya - Medusa no Negai- as a personaje principal character with cadera / pasado de cadera verde hair and verde eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 90107 |
|---|---|
| Nombre | Artemis |
| Other Names | アルテミス |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Kyonyuu Fantasy 3 if -Artemis no Ya - Medusa no Negai- |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Saki Minase, 水瀬沙季, みなせ さき |
| Etiquetas | gradient hair |
| Personalidad | |
| Bust | 103cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 95cm |
| Height | 160cm |
| Cup Size | J |
Menu
|
|
| Day | |
1 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Artemis
Perfil
Artemis is a character from Kyonyuu Fantasy 3 if -Artemis no Ya - Medusa no Negai-.
They have been indexed as Femenino Adulto with Verde eyes and Verde hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Verde | |
| Color de Cabello | Verde | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
3
39
30
74
Facebook 
Kyonyuu Fantasy (Series)