Kazumi Hirasawa is a character from Aneimo 2 ~ Second Stage ~ featuring al pecho marrón hair and azul eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 907 |
|---|---|
| Nombre | Kazumi Hirasawa |
| Other Names | 平沢 和美(ひらさわ かずみ) |
| Role | Sub |
| Primary Assignment | Aneimo 2 ~ Second Stage ~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Chizuko Hoshino, 星野千寿子, ほしの ちずこ |
| Etiquetas | coat, turtleneck |
| Personalidad | |
| Height | 172cm |
| Bust | 93cm |
| Waist | 61cm |
| Hips | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kazumi Hirasawa
Perfil
Kazumi Hirasawa is a character from Aneimo 2 ~ Second Stage ~.
They have been indexed as Femenino Adulto with Azul eyes and Marrón hair that is Al Pecho length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Al Pecho | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Dango joined |
| Jariana joined |
3
39
12
52
Facebook 
Aneimo 2 ~ Second Stage ~