☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 92012 |
|---|---|
| Nombre | Kikyou Ootori |
| Other Names | 鳳 桔梗(おおとり ききょう) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Hara Katsu! 3 ~Kozukuri Business Haigyou no Kiki!?~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Ichika Kanou, 叶一華, かのう いちか |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 153cm |
| Bust | 95cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 90cm |
| Age | 31 |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kikyou Ootori
Perfil
Anime girl Kikyou Ootori is a character from Hara Katsu! 3 ~Kozukuri Business Haigyou no Kiki!?~.
They have been indexed as Femenino Adulto with Púrpura eyes and Marrón hair that is Al Cuello length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Al Cuello | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Árbol de familia
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
Elias rated Chitose Is in the Ramune Bottle ★★★★★
|
| monkedfluffy joined |

Facebook 

Hara Katsu! 3 ~Kozukuri Business Haigyou no Kiki!?~
Elias rated