One of the notable characters from Kasshoku Orient Bijo to Shuujuu Seikou ~Mashou no Wagamama Sakusei Keiyaku~, Lera is recognized for hasta los hombros negro hair, amarillo eyes, and animal ears.
|
☰ Links
|
|
| ID | 92167 |
|---|---|
| Nombre | Lera |
| Other Names | レラ |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Kasshoku Orient Bijo to Shuujuu Seikou ~Mashou no Wagamama Sakusei Keiyaku~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 184cm |
| Bust | 101cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 103cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Lera
Perfil
Lera is a character from Kasshoku Orient Bijo to Shuujuu Seikou ~Mashou no Wagamama Sakusei Keiyaku~.
They have been indexed as Femenino Adulto with Amarillo eyes and Negro hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Amarillo | |
| Color de Cabello | Negro | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | Animal |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Jacs45 joined |

Facebook 
Kasshoku Orient Bijo to Shuujuu Seikou ~Mashou no Wagamama Sakusei Keiyaku~