☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 92505 |
|---|---|
| Nombre | Monica |
| Other Names | モニカ |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Harem Fantasy |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | SA.O.RI, , |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Bust | 90cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 89cm |
| Age | 18 |
| Blood Type | A |
| Height | 166cm |
| Weight | 52kg |
| Cup Size | G |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Monica
Perfil
Anime girl Monica is a character from Harem Fantasy.
They have been indexed as Femenino Adulto with Marrón eyes and Marrón hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Marrón | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Árbol de familia
Most liked six word reviews
Tribute
1 given by SilverWolfKing 2 hour(s) 10 minute(s) 54 second(s) ago
Kawaii or NOT?!
| TandemCharacters joined |
2
81
54
Facebook 

Harem Fantasy