|
☰ Links
|
|
| ID | 93202 |
|---|---|
| Nombre | Kana Yoshizawa |
| Other Names | 吉沢加奈 |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Mama wa Taimanin |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | ahoge |
| Personalidad | |
| Height | 170cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kana Yoshizawa
Perfil
Anime girl Kana Yoshizawa is a character from Mama wa Taimanin.
They have been indexed as Femenino Adulto with Amarillo eyes and Púrpura hair that is Al Cuello length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Amarillo | |
| Color de Cabello | Púrpura | |
| Largo de Cabello | Al Cuello | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
7
6
Facebook 
Taimanin (series)
Mama wa Taimanin