|
☰ Links
|
|
| ID | 93213 |
|---|---|
| Nombre | Aina Hamatani |
| Other Names | 浜谷 あい奈(はまたに あいな) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Ore no Imouto wa Kyou kara Do S |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Bust | 90cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Aina Hamatani
Perfil
Anime girl Aina Hamatani is a character from Ore no Imouto wa Kyou kara Do S.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Rubio / Amarillo hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Dazai joined |
5
Facebook 
Ore no Imouto wa Kyou kara Do S