Elyse appears in Millennium War Aigis as a sin clasificar character with al pecho rosa hair and azul eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 94028 |
|---|---|
| Nombre | Elyse |
| Other Names | イリス |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Tipo de Medio | mobile game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | priestess, veil, dress, hinnyuu, staff, mary janes |
| Personalidad | |
| Height | 144cm |
| Bust | 73cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 74cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Elyse
Perfil
Elyse is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Rosa hair that is Al Pecho length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Rosa | |
| Largo de Cabello | Al Pecho | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Millennium War Aigis