|
☰ Links
|
|
| ID | 94073 |
|---|---|
| Nombre | Miyabi |
| Other Names | ミヤビ |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Tipo de Medio | mobile game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 147cm |
| Bust | 74cm |
| Waist | 48cm |
| Hip | 76cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Miyabi
Perfil
Anime girl Miyabi is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Femenino Niño with Amarillo eyes and Rosa hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Amarillo | |
| Color de Cabello | Rosa | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Niño | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Millennium War Aigis