|
☰ Links
|
|
| ID | 94181 |
|---|---|
| Nombre | Chloe |
| Other Names | クロエ |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Tipo de Medio | mobile game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | asymmetrical stockings, scythe, fallen angel, wings, nail polish, school uniform, sailor fuku, hairclip, side bangs |
| Personalidad | |
| Height | 139cm |
| Bust | 71cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 73cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Chloe
Perfil
Anime girl Chloe is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Femenino Niño with Púrpura eyes and Negro hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Negro | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Niño | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| astrokkotsu joined |

Facebook 
Millennium War Aigis