Inari is a sin clasificar character from Millennium War Aigis known for al pecho rubio / amarillo hair, rojo eyes, and animal ears.
|
☰ Links
|
|
| ID | 94231 |
|---|---|
| Nombre | Inari |
| Other Names | イナリ |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Tipo de Medio | mobile game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | kitsune, yukata, bell, bob cut, parasol, monster, zettai ryouiki, tail, anklet, geta |
| Personalidad | |
| Height | 136cm |
| Bust | 71cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 72cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Inari
Perfil
Inari is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Femenino Niño with Rojo eyes and Rubio / Amarillo hair that is Al Pecho length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rojo | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Al Pecho | |
| Edad Aparente | Niño | |
| Orejas de Animales | Animal |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| nokafop997 joined |
| Sectex joined |

Facebook 
Millennium War Aigis