|
☰ Links
|
|
| ID | 94247 |
|---|---|
| Nombre | Katina |
| Other Names | カティナ |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Tipo de Medio | mobile game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | cape, fingerless gloves, arrow, hairbow, ponytail, archer, bow (weapon) |
| Personalidad | |
| Height | 165cm |
| Bust | 86cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Katina
Perfil
Anime girl Katina is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Femenino Adulto with Púrpura eyes and Rubio / Amarillo hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Alestex44 joined |

Facebook 
Millennium War Aigis