Anime girl Maru Yohakari is a adolescente with cadera / pasado de cadera length púrpura hair and rosa eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 95066 |
|---|---|
| Nombre | Maru Yohakari |
| Other Names | 世計 丸 |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Karigurashi Ren'ai |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Ryouko Ono, 小野涼子, おの りょうこ |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 163cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 81cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Maru Yohakari
Perfil
Anime girl Maru Yohakari is a character from Karigurashi Ren'ai.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Rosa eyes and Púrpura hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rosa | |
| Color de Cabello | Púrpura | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Karigurashi Ren'ai