|
☰ Links
|
|
| ID | 95915 |
|---|---|
| Nombre | Manami Hibino |
| Other Names | 日々野 愛未 (ひびの まなみ) |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Itsu made mo Musuko no Mama ja Irarenai! 3 |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Mari Shinohara, 篠原麻李, しのはら まり |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 158cm |
| Bust | 102cm |
| Waist | 63cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Manami Hibino
Perfil
Anime girl Manami Hibino is a character from Itsu made mo Musuko no Mama ja Irarenai! 3.
They have been indexed as Femenino Adulto with Púrpura eyes and Negro hair that is Al Cuello length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Negro | |
| Largo de Cabello | Al Cuello | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
SK071 rated Slayers ★★★★★
|
3
12
30
66
Facebook 
Itsu made mo Musuko no Mama ja Irarenai! 3
SK071 rated