☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 96013 |
|---|---|
| Nombre | Liese |
| Other Names | リーシャ, Liese Charlot Von Koenig (リーゼシャルロ - フォン - ケーニッヒ) |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Motto! Haramase! Honoo no Oppai Chou Ero ♥ Appli Gakuen! |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Ichika Kanou, 叶一華, かのう いちか |
| Etiquetas | ponytail, tights |
| Personalidad | |
| Height | 175cm |
| Bust | 128cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 98cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Liese
Perfil
Anime girl Liese is a character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Chou Ero ♥ Appli Gakuen!.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Rojo eyes and Gris hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rojo | |
| Color de Cabello | Gris | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Árbol de familia
Most liked six word reviews
Tribute
1 given by SilverWolfKing 13 hour(s) 21 minute(s) 21 second(s) ago
Kawaii or NOT?!
| monkedfluffy joined |
2
86
81
Facebook 

Motto! Haramase! Honoo no Oppai Chou Ero ♥ Appli Gakuen!