One of the notable characters from Ore no Kanojo ga Shuushoku Shita Kaisha wa, Black Kigyou Datta..., Honoka Tateyama is recognized for hasta los hombros negro hair and marrón eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 97471 |
|---|---|
| Nombre | Honoka Tateyama |
| Other Names | 立山 萌夏 (たてやま ほのか) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Ore no Kanojo ga Shuushoku Shita Kaisha wa, Black Kigyou Datta... |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Airi Ishihara, 石原 愛依梨, いしはら あいり |
| Etiquetas | side bangs, bandana, kimono, ponytail, apron |
| Personalidad | |
| Height | 155cm |
| Weight | 49kg |
| Bust | 84cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Honoka Tateyama
Perfil
Honoka Tateyama is a character from Ore no Kanojo ga Shuushoku Shita Kaisha wa, Black Kigyou Datta....
They have been indexed as Femenino Adolescente with Marrón eyes and Negro hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Marrón | |
| Color de Cabello | Negro | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| hashiyukas joined |

Facebook 
Ore no Kanojo ga Shuushoku Shita Kaisha wa, Black Kigyou Datta...