Tomoe Fushimi appears in Yurameku Kokoro ni Michita Sekai de, Kimi no Yume to Yokubou wa Kanau ka as a personaje principal character with cadera / pasado de cadera negro hair and turquesa eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 97709 |
|---|---|
| Nombre | Tomoe Fushimi |
| Other Names | 伏見 巴 |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Yurameku Kokoro ni Michita Sekai de, Kimi no Yume to Yokubou wa Kanau ka |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Yui Toita, 戸板優衣, といた ゆい |
| Etiquetas | school uniform, twintails, hair tie, thighhighs |
| Personalidad | |
| Birthday | March 10 |
| Sign | Pisces ♓ |
| Height | 159cm |
| Bust | 84cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 83cm |
| Blood Type | A |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Tomoe Fushimi
Perfil
Tomoe Fushimi is a character from Yurameku Kokoro ni Michita Sekai de, Kimi no Yume to Yokubou wa Kanau ka.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Turquesa eyes and Negro hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Turquesa | |
| Color de Cabello | Negro | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Chromie joined |
| yARRA joined |

Facebook 