☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 97873 |
|---|---|
| Nombre | Elise |
| Other Names | エリーゼ |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Renran Spirichu |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Mai Kadowaki, 門脇舞以, かどわき まい |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Birthday | November 15 |
| Sign | Scorpio ♏ |
| Height | 140cm |
| Bust | 71cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 70cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Elise
Perfil
Anime girl Elise is a character from Renran Spirichu.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Rojo eyes and Blanco hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rojo | |
| Color de Cabello | Blanco | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.

Facebook 
