|
☰ Links
|
|
| ID | 97906 |
|---|---|
| Nombre | Sakuno |
| Other Names | 咲乃 |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Princess Love Life! |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Mei Kojima, 小嶋めい, こじま めい |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 163cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 89cm |
| Blood Type | A |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sakuno
Perfil
Anime girl Sakuno is a character from Princess Love Life!.
They have been indexed as Femenino Adulto with Amarillo eyes and Blanco hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Amarillo | |
| Color de Cabello | Blanco | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Sweet Starlight Sisters
|

Facebook 
SKyongmania faved