Kotori Kousaka appears in Kemono Musume no Sodatekata as a sin clasificar character with hasta los hombros marrón hair and amarillo eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 98009 |
|---|---|
| Nombre | Kotori Kousaka |
| Other Names | 幸坂 小鳥 |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Kemono Musume no Sodatekata |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Yayoi Hayase, 早瀬 弥生, はやせ やよい |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Birthday | May 10 |
| Sign | Taurus ♉ |
| Height | 134cm |
| Bust | 63cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 65cm |
| Blood Type | A |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kotori Kousaka
Perfil
Kotori Kousaka is a character from Kemono Musume no Sodatekata.
They have been indexed as Femenino Niño with Amarillo eyes and Marrón hair that is Hasta los Hombros length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Amarillo | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Hasta los Hombros | |
| Edad Aparente | Niño | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| wgiybat joined |
Elias faved Seven Senses of the Reunion
|
| Alxdna joined |

Facebook 
Kemono Musume no Sodatekata
Elias faved