|
☰ Links
|
|
| ID | 98066 |
|---|---|
| Nombre | Mashiro Mikagari |
| Other Names | 弥篝 真白 |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Happiness! 2 Sakura Celebration |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Mai Gotou, 後藤麻衣, ごとう まい |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Birthday | November 2 |
| Sign | Scorpio ♏ |
| Height | 149cm |
| Bust | 69cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 78cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mashiro Mikagari
Perfil
Anime girl Mashiro Mikagari is a character from Happiness! 2 Sakura Celebration.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Púrpura eyes and Blanco hair that is Al Pecho length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Blanco | |
| Largo de Cabello | Al Pecho | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Kisaku-tachi
|

Facebook 
Happiness! 2 Sakura Celebration
SKyongmania faved