|
☰ Links
|
|
| ID | 98085 |
|---|---|
| Nombre | Shamrock |
| Other Names | シャムロック |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | SPIRAL!! |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Akane Tomonaga, 友永朱音, ともなが あかね |
| Etiquetas | blunt bangs, mini hat, tie, pointy ears, coat |
| Personalidad | |
| Birthday | August 31 |
| Sign | Virgo ♍ |
| Height | 170cm |
| Bust | 95cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Shamrock
Perfil
Anime girl Shamrock is a character from SPIRAL!!.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Rojo eyes and Rubio / Amarillo hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rojo | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| Haruat25i00 joined |
SK071 rated Slayers ★★★★★
|

Facebook 
SPIRAL!!
SK071 rated