|
☰ Links
|
|
| ID | 98245 |
|---|---|
| Nombre | Ennis Yutoria |
| Other Names | エニス・ユートリア |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Maho x Roba -Witches Spiritual Home- |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Asami Nakamura, 中村麻未, なかむら あさみ |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 160cm |
| Bust | 92cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ennis Yutoria
Perfil
Anime girl Ennis Yutoria is a character from Maho x Roba -Witches Spiritual Home-.
They have been indexed as Femenino Adulto with Verde eyes and Rubio / Amarillo hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Verde | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adulto | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
artmaster rated Enjoy Summer Maximum ★★★★★
|

Facebook 
Maho x Roba -Witches Spiritual Home-
artmaster rated