Natsuko Komine is a sin clasificar character from ONE BOKU Faraway so close known for al cuello naranja hair and púrpura eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 983 |
|---|---|
| Nombre | Natsuko Komine |
| Other Names | 小峯 夏子(こみね なつこ) |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | ONE BOKU Faraway so close |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | |
| Etiquetas | ahoge, belt, bracelet, shorts, tank top, midriff |
| Personalidad | |
| Height | 166cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Natsuko Komine
Perfil
Natsuko Komine is a character from ONE BOKU Faraway so close.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Púrpura eyes and Naranja hair that is Al Cuello length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Naranja | |
| Largo de Cabello | Al Cuello | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
ONE BOKU Faraway so close