|
☰ Links
|
|
| ID | 98321 |
|---|---|
| Nombre | Sakura Ogamino |
| Other Names | 御上野 咲良 |
| Role | Sin Clasificar |
| Primary Assignment | Princess and Pitiful Small Butler |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Yuri Aoi, 葵ゆり, あおい ゆり |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 154cm |
| Bust | 78cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 84cm |
| Blood Type | A |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sakura Ogamino
Perfil
Anime girl Sakura Ogamino is a character from Princess and Pitiful Small Butler.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Marrón eyes and Marrón hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Marrón | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Princess and Pitiful Small Butler