Eiru Hasekura is a character from Boku no Amayaka Seikatsu -Seishou-chou Kankouka, Mainichi Ecchi na Locodol Katsudou!- featuring cadera / pasado de cadera rubio / amarillo hair and verde eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 98337 |
|---|---|
| Nombre | Eiru Hasekura |
| Other Names | 支倉 英瑠 |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Boku no Amayaka Seikatsu -Seishou-chou Kankouka, Mainichi Ecchi na Locodol Katsudou!- |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Yumi Yumiya, 湯宮由海, ゆみや ゆみ |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 148cm |
| Bust | 82cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Eiru Hasekura
Perfil
Eiru Hasekura is a character from Boku no Amayaka Seikatsu -Seishou-chou Kankouka, Mainichi Ecchi na Locodol Katsudou!-.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Verde eyes and Rubio / Amarillo hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Verde | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Boku no Amayaka Seikatsu -Seishou-chou Kankouka, Mainichi Ecchi na Locodol Katsudou!-