|
☰ Links
|
|
| ID | 98360 |
|---|---|
| Nombre | Haruka Kobayakawa |
| Other Names | 小早川 悠香 |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Kimi to Tsunagaru Koi Flag |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Juri Nagatsuma, 長妻樹里, ながつま じゅり |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 150cm |
| Bust | 74cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 75cm |
| Birthday | March 28 |
| Sign | Aries ♈ |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Haruka Kobayakawa
Perfil
Anime girl Haruka Kobayakawa is a character from Kimi to Tsunagaru Koi Flag.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Azul eyes and Marrón hair that is Al Pecho length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Azul | |
| Color de Cabello | Marrón | |
| Largo de Cabello | Al Pecho | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
| fsdfsdfsdfs joined |

Facebook 
Kimi to Tsunagaru Koi Flag