|
☰ Links
|
|
| ID | 98468 |
|---|---|
| Nombre | Mary Harker |
| Other Names | メアリー・ハーカー |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Aoi Tori |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Mai Ishihara, 石原舞, いしはら まい |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 147cm |
| Weight | 38kg |
| Bust | 73cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 78cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mary Harker
Perfil
Anime girl Mary Harker is a character from Aoi Tori.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Rojo eyes and Gris hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rojo | |
| Color de Cabello | Gris | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
SK071 rated Slayers ★★★★★
|

Facebook 
Aoi Tori
SK071 rated