Izana Souma appears in Aquatic Mercury as a personaje principal character with cadera / pasado de cadera rubio / amarillo hair and púrpura eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 98918 |
|---|---|
| Nombre | Izana Souma |
| Other Names | 相馬 いざな |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Aquatic Mercury |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Atsumi Tanezaki, 種﨑敦美, たねざき あつみ |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 156cm |
| Bust | 86cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Izana Souma
Perfil
Izana Souma is a character from Aquatic Mercury.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Púrpura eyes and Rubio / Amarillo hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Púrpura | |
| Color de Cabello | Rubio / Amarillo | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imágenes | Add
Comentario
Member Features | Iniciar Sesión or Register
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Hototogisu
|
SKyongmania rated Echocalypse ★★★★
|

Facebook 
Aquatic Mercury
SKyongmania faved
SKyongmania rated