Hana Tsukitoji is a character from Love Love Sisters ~Hanayome & Shimai-tachi to no Doki Doki Harem Seikatsu~ featuring cadera / pasado de cadera azul hair and rosa eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 98930 |
|---|---|
| Nombre | Hana Tsukitoji |
| Other Names | 月兎耳 ハナ |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Love Love Sisters ~Hanayome & Shimai-tachi to no Doki Doki Harem Seikatsu~ |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Kinako Yatsuhashi, 八ッ橋きなこ, やつはし きなこ |
| Etiquetas | |
| Personalidad | |
| Height | 139cm |
| Weight | 43kg |
| Bust | 66cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 77cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hana Tsukitoji
Perfil
Hana Tsukitoji is a character from Love Love Sisters ~Hanayome & Shimai-tachi to no Doki Doki Harem Seikatsu~.
They have been indexed as Femenino Niño with Rosa eyes and Azul hair that is Cadera / Pasado de Cadera length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Rosa | |
| Color de Cabello | Azul | |
| Largo de Cabello | Cadera / Pasado de Cadera | |
| Edad Aparente | Niño | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Love Love Sisters ~Hanayome & Shimai-tachi to no Doki Doki Harem Seikatsu~