|
☰ Links
|
|
| ID | 99082 |
|---|---|
| Nombre | Hifumi Saijou |
| Other Names | 西条 緋文 |
| Role | Personaje Principal |
| Primary Assignment | Tayutama 2 -You're the Only One- |
| Tipo de Medio | h-game |
| Expresado Por | Shizuka Ishigami, 石上静香, いしがみ しずか |
| Etiquetas | side ponytail, school uniform, ribbon tie |
| Personalidad | |
| Birthday | December 3 |
| Sign | Sagittarius ♐ |
| Height | 167cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 82cm |
| Blood Type | B |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hifumi Saijou
Perfil
Anime girl Hifumi Saijou is a character from Tayutama 2 -You're the Only One-.
They have been indexed as Femenino Adolescente with Amarillo eyes and Púrpura hair that is Hasta la Cintura length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Género | Femenino | |
| Color de Ojos | Amarillo | |
| Color de Cabello | Púrpura | |
| Largo de Cabello | Hasta la Cintura | |
| Edad Aparente | Adolescente | |
| Orejas de Animales | No |
Relaciones
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Tayutama 2 -You're the Only One-